Vitra

Hemen iletişim kurun!

İletişim bilgilerinden yada iletişim formunu kullanarak hemen bize ulaşın, servislerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha geniş kapsamlı bilgi verelim.

Bize ulaşın

Vitra

VitrA, Seramik Banyo ve Mutfak Karoları Lavabolar Klozetler Duş Tekneleri Banyo Mobilyaları

Dünya markası olan VitrA, Didim Karya Grup güvencesi ve geniş ürün yelpazesi ile banyo ve mutfak seramikleri, banyo ve mutfak lavaboları, banyo mobilyaları ve klozetleri, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile mağazamızdan temin edebilirsiniz. Karya Grup mağazamızda yeni trend banyo dolap modellerini, vitra sermaik karo modellerini, yeni kreasyon vitra lavabolarına, son teknoloji vitra klozetlerini inceleyebilirsiniz. Mağazamıza gelerek vitra sermik fiyatları, vitra banyo dolabı fiyatları, vitra armatür fiyatları, vitra rezervuar fiyatları, vitra duş sistemi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Seramik Karolar

Karya Grup VitrA karo seramik ürünleri satışı konusunda Didim ve çevresine hizmet vermektedir. Estetik detayları, işlevsellik ve konforla bir araya gelen VitrA karo seramik ürünleri, ürün çeşitliliği, farklı zevk ve ihtiyaçlar için çözüm üretiyor. Karya Grup'ta satışa sunulan VitrA karo seramik serileri yaşam alanlarının yanı sıra ticari alan ve dış mekanlar için birçok farklı alternatif sunuyor. İsmini doğa ve insanlığın köklü tarihinden esinlenerek alan Karya Grup, VitrA karo serileri ile de modern ve özgün yorumlar barındıran karo seramik modellerini Didim ve çevresi için satışa sunmaktadır.


Lavabolar

Didim'in ilk inşaat malzemeleri tedarikçileri arasında bulunan Karya Grup bünyesinde bulunan farklı markaların yanı sıra, Türkiye'nin ilk ve en büyük lavabo üreticisi VitrA ürünleriyle, işlevselliği ve şıklığı sizlere getiriyor. Birbirinden farklı beklentilerin tümüne cevap verebilecek çeşitliliğe sahip olan VitrA lavabo modelleri; ebat, renk, tarz, genişlik, derinlik, yükseklik ve şekil gibi uygun ürünü bulmayı kolaylaştıran pek çok seçeneğe sahip. Müşterilerine çanak, standart, köşe, tezgah altı ve tezgah üstü gibi zengin banyo lavabosu çeşitleri sunan VitrA, aynı zamanda altın, bakır, platin, terracota, beyaz, bej ve siyah renklerde mat veya parlak yüzeyli lavabolar üretiyor.


Banyo Mobilyaları

Her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunan zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Karya Grup, Didim'de bulunan modern mağazasında dünyaca ünlü tasarımcıların işbirliğiyle ortaya çıkan VitrA banyo mobilyalarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. VitrA’nın zarif banyo dolabı modelleri, şık lavabo dolapları ve buğu yapmayan ayna gibi pratik kullanım imkânı sağlayan tamamlayıcı ürünleri, farklı alternatiflerle kullanıcılara ulaşıyor. VitrA banyo mobilyaları, modern ve özgün tasarımlarıyla dinlenme ve arınma amaçlı kullanılan yaşam alanlarını zamansız bir görünüme kavuşturuyor. Sadeliğin ön planda olduğu mobilyalar, dekorasyonunuza zevkinize uygun detaylar katmanıza fırsat tanıyor.


Klozetler

Karya Grup mağazasında satışa sunulan, sadeliği ve şıklığı bir araya getiren VitrA klozet modellerinde asma, tek veya takım olarak farklı seçenekleri sizlere sunuyor. VitrAclean ve VitrAhygiene teknolojileri opsiyonel olan klozetler kullanım ömürleri boyunca kolayca temizlenebiliyor ve zararlı mikroorganizma barınmasına izin vermiyor. Ayaklı ürünler banyonuzda klasik bir görünüm oluştururken, asma modeller az yer kaplıyor. Bedensel engelli bireylerin özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan klozet takımı fonksiyonel tutunma ve destek barları ile beraber ergonomik kullanım imkânı sağlıyor.

Sizinde gerçek kaliteye ihtiyacınız varsa... Hiç vakit kaybetmeden

Bize Ulaşın