Artema

Hemen iletişim kurun!

İletişim bilgilerinden yada iletişim formunu kullanarak hemen bize ulaşın, servislerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha geniş kapsamlı bilgi verelim.

Bize ulaşın

Artema

Çağdaş Tasarım Çizgileri ve Özgünlüğü Buluşturan Artema Ürünleriyle Tanışın! Stiller: Özgün ve Modern, Sade ve Zamansız, Şık ve Sıcak.

Karya Grup bünyesinde bulunan ve Dünya'da önemli bir yere sahip olan armatür markası Artema, günceli önemseyen, anı yaşayan, değişimden çekinmeyen, yenilikçi ve öncü bir tarzı ile Didim'de armatür ihtiyacı olan tüm müşterilerin beğenisine sunuluyor. Mutfak ve banyo armatürlerilerinde düşünce ve duygusu dengeli, meraklı, yaratıcı, geleceğe açık bir konsepte sahip olan Artema Özgün ve Moderndir.

Yüksek teknoloji ile üretilen Artema Armatürleri; Lavabo Bataryaları, Banyo Bataryaları, Duş Bataryaları, Mutfak Bataryaları, Küvet Bataryaları, Bide Bataryaları, Fotoselli Bataryalar, Zaman Ayarlı Bataryalar, Bedensel Engelli ve Doktor Bataryaları, Termostatik Bataryalar, Musluklar yaşam alanlarınızın her bölümünde sizlerin vazgeçilmezi olma yolundadır.

Didim Karya Grup bünyesinde satışta olan artema duş sistemlerinde her türlü çözüm için duş kolonları, duş başlıkları, el duşu takımları, sürgülü el duşu takımları bulunmaktadır.

Üstün teknolojiyi daima müşterilerine sunmayı kendine prensip edinmiş olan Karya Grup Artema armatür tamamlayıcıları yelpazesi ile de sıva altı grubu, powerbox güç kaynağı, çıkış uçları, yönlendiriciler ve sifonları satışa sunmaktadır

Dinamik, dünyayı ve eğilimleri yakından izleyen bu tarza yakın olanlar en son teknolojili ürünleri, en yenilikçi çözümleri yakından izler; önce kendisi kullanır ve hep aktüel kalmak için kendini daima yeniler.

Sizinde gerçek kaliteye ihtiyacınız varsa... Hiç vakit kaybetmeden

Bize Ulaşın